231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Szivessy Tiborné, Aczél Boriska
Mosolygós lány, 1915
241. tétel
Pentelei Molnár János
Csendélet porcelánokkal
242. tétel
Záborszky Viola
Az ősz, 1967
243. tétel
Xantus Gyula
Vitorlások
244. tétel
Klie Zoltán
Két akt
245. tétel
Horváth Helén Sára
"Bennünk a múlt és a jövő"
246. tétel
Bencze László
Téli hegyoldal, 1970
247. tétel
Deim Pál
"Leselkedő"
248. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
249. tétel
Szőnyi István
"Gyümölcsszedők"
250. tétel
Háry Gyula
Hegyszoroson
251. tétel
Zádor István
Párizsi részlet
252. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Tájkép lovasszekérrel
253. tétel
Szőnyi István
Kukoricás
254. tétel
Mattis - Teutsch János , ifj.
Erdélyi táj
255. tétel
Schéner Mihály
Mappa, 7 db-os
256. tétel
Gadányi Jenő
Erdő
257. tétel
Bernáth Aurél
"Gödi kert"
258. tétel
Rippl - Rónai József
Mappa, 34 db-os
259. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Léda a hattyúval
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS