231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Katona Nándor
Tátrai táj
21. tétel
Tihanyi János Lajos
Mocsaras táj
22. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Nagybányai táj
23. tétel
Barabás Márton, Márkusfalvi
Erdélyi táj patakkal
24. tétel
Kósa Ferenc
Lovasok a vízparton
25. tétel
Widder Félix
Nagybörzsönyi táj, 1933
26. tétel
Basch Andor
Domboldal házakkal
27. tétel
Widder Félix
Erdei patak, 1934
28. tétel
Bosznay István
"Alvinczi út", 1921
29. tétel
Telepy Károly
Erdei patak
30. tétel
Hetcke jelzéssel, 20. sz. első fele
A Matterhorn látképe
31. tétel
Müller jelzéssel, 1900 körül
Viharos táj
32. tétel
Schöleil - Breslau Walter
Havas hegycsúcsok, 1941
33. tétel
Élesdy István
Hóolvadás
34. tétel
Hegedűs László
Téli fasor
35. tétel
Mészáros Jenő
Téli erdőrészlet
36. tétel
Kézdi Kovács László
Téli erdő
37. tétel
Ördögh László
Duna-part télen, 1947
38. tétel
Zórád Ernő
Pihenő lovaskatonák
39. tétel
Molnár Dániel
"Aszfaltozó", 1961
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS