231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Zorkóczy Gyula
Virágos patakpart
81. tétel
Szegedi Molnár Géza
Parkrészlet, 1966
82. tétel
Hanuszik László
Út a búzamező szélén
83. tétel
Alberth Ferenc
Kora nyári fények
84. tétel
Macalik Alfréd
Pihenő férfi
85. tétel
Viski János
Szántás
86. tétel
Viski János
Viharban
87. tétel
Ujváry Ferenc
Abrakolás
88. tétel
Benedek Jenő, id.
Szántás
89. tétel
Ujváry Ignác
Delelő csorda
90. tétel
Edvi - Illés Ödön
"Ludak a patakban"
91. tétel
Virágh jelzéssel, 20. sz. első fele
Pecázó fiú
92. tétel
Vastagh György, id.
Lányka napraforgóval
93. tétel
Schiff Z. B. jelzéssel 1900 körül
Templomban
94. tétel
Bottka Miklós
Beszélgető legények
95. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Falusi idill
96. tétel
Benkhard Ágost
Egy kis pletyka, 1932
97. tétel
Tihanyi János Lajos
Tiszai halászok
98. tétel
Kássa Gábor
Falusi búcsú (Májusfa), 1942
99. tétel
Pándy Lajos
Borozgató
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS