231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Dudits Andor
Merengő
141. tétel
Budai Sándor
Kalapos lány
142. tétel
Komáromi Kacz Endre
Szobabelső
143. tétel
Német festő, 19. sz. vége
A múzsa
144. tétel
Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910) után, 20. sz. eleje
Egri nők
145. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Fiatal lány kutyával
146. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
A kis koldus
147. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Házaspár portréja
148. tétel
Rausch jelzéssel
Női portré, 1854
149. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Nemesúr portréja
150. tétel
Stark Teréz
Pünkösdirózsák háttérben Mária képpel
151. tétel
Semjén Ferenc
Önarckép tükörben
152. tétel
Margitay Tihamér
Szende leány
153. tétel
Stark Teréz
Leány tornácon
154. tétel
Innocent Ferenc
Lányportré
155. tétel
Monok jelzéssel,1920 körül
Igéző szemek
156. tétel
Zofáhl Pál
Női portré, 1888
157. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szentek szentje
158. tétel
Kunffy Lajos
Csendélet
159. tétel
Ferraris Artúr
Nyári virágok
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS