Írópult
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, kis sérüléssel
291. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, óraházból alakított, 1 db kulccsal
292. tétel
Tálalószekrény
olasz, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással,lenyiló lapja mögött négy kisebb és egy nagyobb fiókkal, felső részén tükörrel, 1 kulccsal, sérült, hiányos
293. tétel
Női íróasztal
magyar, 1870 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, felépítményén 2 fiókkal, lapján posztórátéttel, bronz veretekkel
294. tétel
Írószekreter
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólapja mögött 6 kis és 1 nagy fiókkal, 1 db kulccsal, felújított
295. tétel
Sarokszekrény
magyar,19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült
296. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa berakással, intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, kulcs nélkül, kis sérülésekkel
297. tétel
Szalonasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, a lábon egy fiókkal és egy ajtós rekesszel, sérült
298. tétel
Karszék
magyar, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással
299. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott ökörszemes díszítéssel