231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Platthy György
"Mecseknádasdi patakpart", 1970
221. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ház a patak partján
222. tétel
Papp Gábor.
Monemvasia I., 1979
223. tétel
Irányi Iritz Sándor
Virágcsendélet
224. tétel
Vén Emil
Virágok, 1966
225. tétel
Vén Emil
Tengerparti táj
226. tétel
Horváth Erzsébet
"Konyhaasztal"
227. tétel
Jancsek Antal
Balaton parton
228. tétel
Thormáné Kiss Margit
Dáliás csendélet
229. tétel
Schéner Mihály
Tavaszi csendélet
230. tétel
Klimó István
Májusi virágcsokor
231. tétel
Giczi János
"Tavaszi fényben"
232. tétel
Prudzik József
Római utca neonfényben, 1962
233. tétel
Réti Mátyás
"Szentendrei részlet"
234. tétel
Schey Ferenc
"Budai táj"
235. tétel
Bor Pál
"Aranyhíd"
236. tétel
K.E.jelzéssel
Szentendrei részlet, 1954
237. tétel
Csikós András
Falak, 1978
238. tétel
Kurucz D. István
Tyúkok
239. tétel
Szász Endre
Férfi portré, 1968
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS