231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-358
Saroktéka
Torockó, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, kovácsoltvas pántokkal és akasztókkal
341. tétel
Menyasszonyi láda
Mezőkövesd, 1878, festett fenyőfa, esztergált díszítéssel,kovácsoltvas fogantyúkkal, eredeti zárral
342. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Szmolenszki Istenanya
343. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Pantokrátor
344. tétel
Közép - európai festő, 18. sz.
Czestochovai Madonna mása
345. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Tanító Krisztus
346. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Krisztus az olajfák hegyén
347. tétel
Német festő, 19. sz.
Ex voto
348. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Szent József halála
349. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Madonna
350. tétel
Erdélyi ikonfestő, 1850 körül
Illés szekere
351. tétel
Szerb ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Miklós
352. tétel
Erdélyi ikonfestő,19.sz.közepe
Krisztus ostorozása
353. tétel
Fogarasi ikonfestő, 19.sz.vége
Szent György
354. tétel
Gyulafehérvári ikonfestő 19.sz. második fele
Az utolsó vacsora
355. tétel
Füzesmikolai ikonfestő 19.sz. második fele
Krisztus sírba tétele
356. tétel
Utolsó vacsora és Sírbatétel
357. tétel
Szerb ikonfestő, 19. sz. vége
Mária megkoronázása
358. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-358
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS