231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
Glatter Gyula
Férfi portré
101. tétel
Bruck Miksa
Konyhában
102. tétel
Halápy János
Templomba menet
103. tétel
Jávorka Sándorné
Konyhában
104. tétel
Bruck Lajos
"Konyhaablak"
105. tétel
Péczely Antal
Kézimunkázó lányok
106. tétel
Pataky Ferenc
Mosás a patakban
107. tétel
Jankay (Deutsch) Tibor
Zsákhordók
108. tétel
Kemény jelzéssel, 20. sz. közepe
Munkások a Duna parton
109. tétel
Heyer Artúr
Aratók a mezőn, 1900
110. tétel
Steindl R. jelzéssel
Pihenő vadászkutyák, 1897
111. tétel
Barabás Márton, Márkusfalvi
Favontatók a Havasokban
112. tétel
Szent - Istvány Gyula
Pihenő lovak
113. tétel
Pállya Celesztin
Lovasfogat
114. tétel
Gentay Ö jelzéssel
Nyári udvar, 1912
115. tétel
Bihari Sándor
Falusi részlet
116. tétel
Czene Béla
Szolnoki utca
117. tétel
Zorkóczy Gyula
Leánderes udvar
118. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
119. tétel
Veress Elemér
Tabáni részlet, 1921
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS