231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-358]
Szuszék (Szökröny)
Baranya megye, 19. sz. közepe, ácsolt bükkfa, vésett, színezett díszítéssel
321. tétel
Szuszék
Nógrád megye, 19. sz. közepe, ácsolt bükkfa, vésett díszítéssel
322. tétel
Sarokpad
Balaton felvidék, 1836, tölgyfa intarziás díszítéssel, "TSI" monogrammal
323. tétel
Támlás szék
Hódmezővásárhely, 1897, áttört támlájú, festett, faragott fenyőfa, "Krsják János" felirattal
324. tétel
Támlás szék
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, áttört támlájú, festett, faragott fenyőfa, sérült
325. tétel
Támlás szék
Hódmezővásárhely, 1860, áttört támlájú, festett, faragott fenyőfa, "Bodrogi András" felirattal
326. tétel
Tálas fogas
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, festett, faragott fenyőfa, hiányos
327. tétel
Kelengyeláda
Felvidék, 19. sz. második fele, festett fenyőfa
328. tétel
Tálas fogas
Dél - Alföld, 19. sz. második fele, festett, faragott fenyőfa
329. tétel
Falitéka
Hódmezővásárhely, 1827, festett, faragott fenyőfa, "Vata Pálé" felirattal, hiányos
330. tétel
Menyasszonyi láda
Hódmezővásárhely, 1835, festett esztergált fenyőfa fedőlap belsejében "Nagygyörgy Sáráé" felirattal, kovácsoltvas fogantyúkkal,eredeti zárszerkezettel, sérült, hiányos
331. tétel
Menyasszonyi láda
Mezőkövesd, 19. sz. második fele, festett fenyőfa, esztergált díszítéssel,kovácsoltvas fogantyúkkal, zár hiányzik
332. tétel
Asztal
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, festett fenyőfa, rétegelt lemezlappal, kihúzható vendéglappal, sérült
333. tétel
Falióra
Schwarzwald, 19. sz. vége, festett fa, számlap ingával, 2 súllyal
334. tétel
Tálas fogas és kanalas
Erdély, 1899, festett fenyőfa
335. tétel
Pipatórium
Alföld, 19. sz. vége,. festett fenyőfa, egy fiókkal
336. tétel
Tálas fogas
Alföld, 19. sz. vége, festett, faragott fenyőfa
337. tétel
Tálas fogas
Dél - Alföld, 1917, festett fenyőfa
338. tétel
Támlás szék
Hódmezővásárhely, 1854, áttört támlájú, festett, faragott fenyőfa, "Palkó Pál" felirattal, hátoldalán 1899-es évszám
339. tétel
Ágy
Harta, 1846, festett fenyőfa, "Barbara Schmalia 1846" felirattal
340. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-358]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS