268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-891
Német művész, 20. sz. eleje
Házaspár
881. tétel
Lengyel I. jelzéssel, 20. sz. második fele
Álomkép
882. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Melegedő vadászok
883. tétel
A. E. monogrammal
Téli táj fenyőfákkal, 1846
884. tétel
Bíró K. jelzéssel, 20. sz. első fele
Hógolyózók
885. tétel
Karinthy
Almaszedők, 1920
886. tétel
Vadász Endre
”Koronázó templom”
887. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Csendélet boros üveggel és macskával
888. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Fantázia táj
889. tétel
Ambrusz Pál jelzéssel, 20. sz. első fele
”A népdal születése”
890. tétel
Magyar festő, 20. sz.
Napernyő alatt
891. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-891
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS