268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Vendrődi
“Magyar feltámadás”, 1935
521. tétel
R. G. monogrammal, 20. sz. első fele
Falusi utca
522. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Virágcsendélet
523. tétel
Vaskovics jelzéssel, 20. sz. második fele
Vitorlás
524. tétel
Szuly Angéla
Csendélet kancsóval
525. tétel
Crouy Chanel László
”Tájvázlat”, 1940 körül
526. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Csendélet
527. tétel
Gábor Móric
Csendélet palackokkal, 1960 körül
528. tétel
Zemanow jelzéssel, 20. sz. első fele
Asztali csendélet
529. tétel
Jász Veronika, Sőtérné
“Nyár”
530. tétel
Kitzinger Gizella
Csendélet kaláccsal, Nagybánya, 1913
531. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Asztali csendélet
532. tétel
Hranitzky Ilona
Csendélet macskával
533. tétel
Gombos Székely Lilly
Műterem részlet, 1930 körül
534. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Csendélet könyvvel
535. tétel
Cserepes Istvánnak
Halas csendélet
536. tétel
Póth István József
Enteriőr szemüveggel, 1937
537. tétel
Paede, P. jelzéssel, 20. sz. eleje
Műterem látogatás
538. tétel
F. A. monogrammal, 20. sz. eleje
Hajóskapitány
539. tétel
Szobabelső
540. tétel
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS