268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. második fele
Ködvirág
781. tétel
Freytag Zoltán
Pygmalion, 1968
782. tétel
Zemplényi Magda
Hárman egy csónakban, 1960 körül
783. tétel
Holland festő 20. sz. második fele
Nagy madár
784. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vízparti fák
785. tétel
Zemplényi Magda
Jelenet
786. tétel
Marosán Gyula
”Szántás”, 1939
787. tétel
Bolgár festő, 20. sz. második fele
“Hogy hívnak”
788. tétel
Jeges Ernő
Hegyvidéki táj
789. tétel
Zajti Ferenc
”A kárhozat hídja”, 1945 körül
790. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szerelmes pár
791. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Figurák
792. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Fürdőzők
793. tétel
Zemplényi Magda
Alak naplementében
794. tétel
Freytag Zoltán
“Continuo”, 1966
795. tétel
Zemplényi Magda
Fürdőzők, 1940 -es évek
796. tétel
Freytag Zoltán
Kompozíció
797. tétel
Szenes
Országút Ghertelében, 1929
798. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Tükröződés
799. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Jelenet
800. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS