268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Balatonpart
641. tétel
Magyar festő
Halászok, 1930-as évek
642. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Esztergom látképe télen
643. tétel
Utcarészlet három alakkal
644. tétel
Kálvária
645. tétel
Német művész
Három apáca, 1949
646. tétel
Ducsay Béla
Levétel a keresztről, 1928 körül
647. tétel
Jelenet
648. tétel
B. A. monogrammal, 20. sz. elegy
“Két hit, két torony”
649. tétel
Tury Nagy Sándor
Az orvostudomány 250 éve, 1947
650. tétel
Templombelső
651. tétel
Laske, E. K. jelzéssel, 20. sz. eleje
Háromkirályok hódolása
652. tétel
Fohász
653. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Városrészlet
654. tétel
G. Nagy A. jelzéssel, 20. sz. közepe
Anya gyermekével
655. tétel
Csendélet
656. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Jelenet
657. tétel
Fischer Éva
“Munka után I.”, 1950 körül
658. tétel
Várnay Theodóra
A bohóc trónja
659. tétel
Scholz Erik
“Műteremben”, 1958 körül
660. tétel
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-891]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS