267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Graf Ilma
Hegyvidéki táj, 1895
181. tétel
Saulus jelzéssel, 19. sz. második fele
Mentőcsónak
182. tétel
Jensen, Max
Viharos tenger sirályokkal
183. tétel
Petheő A. L. jelzéssel, 1900 körül
Hullámzó tenger
184. tétel
Gaamen, Baron S. jelzéssel
Velencei részlet vitorlásokkal, 1891
185. tétel
Reissmann Károly Miksa
A Dardanellák kapuja, 1890 körül
186. tétel
Hollós J. jelzéssel, 1900 körül
Gyerekek a tengerparton
187. tétel
Reissmann Károly Miksa
Piramisok
188. tétel
Reissmann Károly Miksa
"A Jordán felső folyásánál"
189. tétel
Reissmann Károly Miksa
Jeruzsálem látképe az Olajfák hegye felől, 1890
190. tétel
Reissmann Károly Miksa
A visegrádi Salamon torony látképe
191. tétel
Reissmann Károly Miksa
Sziklás táj
192. tétel
Angol festő, 19. sz. közepe
Udvarház
193. tétel
Zórád Ernő
"Huszárvágta", 1939
194. tétel
Vass Elemér
"Gardone", 1923
195. tétel
Kárpáthy Jenő
"Déli szél a Dunán"
196. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Tátrai táj
197. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Vízparti házak
198. tétel
Kézdi Kovács László
Őszi erdő
199. tétel
Zorkóczy Gyula
Erdei patak
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS