267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Gyertyáni Németh Gyula
Falusi jelenet
221. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Virágcsendélet
222. tétel
Burgartzky, Josef
Ligetes táj
223. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Alpesi táj viharban
224. tétel
Leidenfrost Pál
Visegrádi dombok, 1929
225. tétel
Prochaska jelzéssel
Hegyvidéki táj romokkal, 1806
226. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Házak a vízparton
227. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Felvidéki táj
228. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Tátrai táj derengő napfényben
229. tétel
Vass Elemér
Ligetes táj
230. tétel
Mihalovits Miklós
Árva vára
231. tétel
Tájkép lovasokkal
232. tétel
Juszkó Béla
Pinehő lovak, 1915
233. tétel
Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye
Gémeskútnál
234. tétel
Vágó Sándor (Vayos, Alexander)
Lovaskocsi
235. tétel
Chiovini Ferenc
Itatás
236. tétel
Pállya Celesztin
"Igás lovak", 1922
237. tétel
Ács Ágoston
Falusi udvaron
238. tétel
Ujváry Ferenc
Szénakazlak
239. tétel
Kasznár Ring Jenő
Vásári jelenet
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS