267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Osztrák vagy magyar festő, 19. sz. eleje
Árpádházi Szent Erzsébet
61. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Bűnbánó Magdolna
62. tétel
Osztrák festő, 18. sz. vége
Karmelita szent felmagasztalása
63. tétel
Magyar festő
Jézus megkeresztelése, 1816
64. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Szent Család Keresztelő Szent Jánossal és Szent Katalinnal
65. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Ószövetségi próféta - töredék
66. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Keresztrefeszített Krisztus
67. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Püspökszent
68. tétel
Magyar szobrász, 19. sz. vége
Keresztrefeszített Krisztus
69. tétel
Osztrák szobrász, 1900 körül
Mária
70. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz. vége
Angyal bőségszaruval
71. tétel
Angyal bőségszaruval
72. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Főkötős hölgy portréja
73. tétel
Paczka Ferenc
Görgey Istvánné portréja, 1889
74. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Nemesúr portréja
75. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Szakállas férfi portréja
76. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Nemesúr portréja
77. tétel
Benczúr Gyula
Weiss Manfréd portréja
78. tétel
Kurth Miksa (Max Kurth)
Női portré, 1905
79. tétel
Osztrák vagy magyar festő, 19. sz. közepe
Férfi portré
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS