267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Magyar festő, 19. sz. második fele
Karszékben ülő férfi
141. tétel
Behr, Th. jelzéssel
Nagyapó unokájával, 1908
142. tétel
Fejes Tivadar
Ivóban, 1928
143. tétel
Pentelei Molnár János
Csendélet citromokkal
144. tétel
Kömpöczi Balogh Endre
Virágcsendélet
145. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kandallónál
146. tétel
Ivanácz Zsolt József
Kleopátra
147. tétel
Mihalovits Miklós
Akt gyöngysorral
148. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fekvő akt
149. tétel
László jelzéssel
Férfi akt, 1895
150. tétel
Domján Árpád
Ülő akt, 1935
151. tétel
Fried Pál
Szőke akt
152. tétel
Csák jelzéssel, 20. sz. eleje
Szépítkező
153. tétel
Linek Lajos
Színházba menet
154. tétel
Pintér Jenő
Bethlen miniszterelnök karácsonya, 1925
155. tétel
Pólya Tibor
Két csavargó
156. tétel
F. V. monogrammal
A golfjátékos, 1931
157. tétel
Roskovics Ignác
Szent Margit
158. tétel
Párniczky Ákosné jelzéssel, 20. sz. eleje
Gésa
159. tétel
Zsellér Imre
Üvegablakterv, 3 db
160. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
141-160
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS