Hímzés - Nemesúr lóháton
osztrák, 19. sz. közepe, petit point hímzés.aranyozott fa keretben, 20,2 × 23,2 cm
361. tétel
Falikép - Kutya
magyar vagy osztrák, 19. sz. vége, térbeli hatású gobelin és textil kép, intarziás fa keretben, kis sérüléssel
362. tétel
Tintatartó
osztrák, 1900 körül, színtelen üveg és bronzírozott fém
363. tétel
Zsebóratartó állvány
német, 19. sz. vége, öntött, bronzírozott vörösréz, lányok és őzgida alakjával
364. tétel
Kupa
német, 1800 körül, ón, G. Grassmann Huschmidt 1811 vésett felirattal, billenőfedélen Franke bélyegzőkkel, kis sérüléssel
365. tétel
Utazóóra
1900 körül, sárgaréz óratok, fazettált üveglapokkal, római és arab számos számlap, eredeti tokjában, kulccsal, szerkezet működőképes, de tisztításra szorul
366. tétel
Monstrancia
osztrák, 19. sz. vége, barokk stílusú, domborított, poncolt, aranyozott fém, kettős dicsfény gyűrűvel
Oltárdísz
369. tétel
Tömjéntartó
osztrák, 19. sz.vége, kalapált vörösréz csónak forma, egy oldalra zsanérral nyitható fedlap
370. tétel
Úti ereklyetartó
20. sz. eleje, aranyozó festékkel festett szürke fém öntvény, Krisztus szimbólummal, talp és felső rész nyitható
371. tétel
Mária
osztrák vagy német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, fent latin nyelvű felirattal
372. tétel
Képkeret
osztrák, 19. sz. vége, selyem alapon fémszál díszítés és hímzés, kitámasztóval, üveglappal
373. tétel
Porcelánkép - "Jó éjt!"
német, 1900 körül, festett porcelán kép, hátoldalán "Kunstinstitut für Porzellan - Merkel Heine, Wiesbaden, 539/ Gute Nacht uf Hom." cimke, bársony keretben
374. tétel
Fényképalbum 50 db portré fotóval
osztrák, 19. sz. vége, bőr borítású album, sárgaréz sarokveretekkel, zárja hiányzik, sérült
375. tétel
Zenedoboz
osztrák, 19. sz. vége, fa dobozban 8 dallamot játszó szerkezet, nem működik, tisztításra szorul
376. tétel
Leveles láda
osztrák, 19. sz. vége, feketére pácolt fa, gyöngyház és sárgaréz intarziával, osztófiókok hiányoznak, kis sérüléssel
377. tétel
Postakürt
20. sz. eleje, sárgaréz, kis sérüléssel
378. tétel
Dísztál - Amazonok harca
Antoine Vechte terve alapján az Elkington and Co. cég által 1850 körül gyártott ezüstözött és aranyozott dísztál másolata, vörösréz, galvanoplasztika
379. tétel
Humidor
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon dióva vagy topolyafa borítással