267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Dobroszláv Lajos
Liget
301. tétel
Barabás Gizella, Reissmann
"Ősz a Balatonon"
302. tétel
Nádler Róbert
"Magas Tátra"
303. tétel
Zorkóczy Gyula
Hegyvidéki táj
304. tétel
Kasznár Ring Jenő
Nyírfaliget
305. tétel
Ujváry Ignác
Pipacsos mező
306. tétel
L. G. monogrammal
Gémeskút a pusztában, 1854
307. tétel
Kunffy Lajos
"Somogytúr télen"
308. tétel
Viski János
Ligetes táj
309. tétel
Börtsök Samu
Szénaboglya
310. tétel
Bosznay István
"Reggel a Tisza mellett", 1903
311. tétel
Tornyai János
Mezőn
312. tétel
Erdélyi Mihály
"Firenze, 1923"
313. tétel
Kárpáthy Jenő
Virágzó gyümölcsöskert tyúkokkal
314. tétel
Katona Nándor
"Locoi hegy esőben", 1915
315. tétel
Szontágh Tibor
Havas hegycsúcsok
316. tétel
Mónus S. jelzéssel, 20. sz. második fele
Tanyarészlet
317. tétel
Gádor István
Duna-parti részlet
318. tétel
Zórád Géza
Havas szénaboglyák
319. tétel
Kárpáthy Jenő
Őszi erdőrészlet patakkal
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS