267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Német festő, 18. sz.
Csatajelenet
101. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Gázlón átkelő lovas
102. tétel
Gruber, M. jelzéssel, 19. sz.
Csatajelenet
103. tétel
Lombard festő, 18. sz.
Borospincében
104. tétel
Lombard festő, 18. sz.
Ivóban
105. tétel
Német festő, 18. sz.
Iszogató társaság
106. tétel
Német festő, 19. sz. eleje
Tájkép pihenő pásztorokkal
107. tétel
Teniers, David id. (Antwerpen, 1582 - Antwerpen, 1649) követője, 18. sz.
Ivóban
108. tétel
Fidanza, Francesco (1747-1819) követője, 19. sz. eleje
Kikötői jelenet
109. tétel
Wyrostek, Eduard (1845-50 között említve)
A krakkói Mária templom tűzvész fényében, 1852 VÉDETT - NO EXPORT
110. tétel
Kosarek, Adolf
Templomkert holdfényben, 1850 VÉDETT - NO EXPORT
111. tétel
Római festő, 17. sz.
Capriccio római épületekkel és alakokkal, 1680 körül
112. tétel
Észak-itáliai festő, 18. sz. második fele
Főúri gyermek kutyával
113. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Körgalléros férfi portréja
114. tétel
Francia festő, 20. sz. második fele
Európa elrablása
115. tétel
Mars, Vénusz és Ámor
116. tétel
Itáliai festő, 17. sz.
Virágcsendélet halakkal
117. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Virágcsendélet
118. tétel
Konelik, Gabriel von jelzéssel, 1900 körül
Csendélet gyümölcsökkel
119. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Testamentum
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS