267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Pörge Gergely
"Hortobágyi tanyarészlet"
241. tétel
Zórád Ernő
Lovasszekér, 1939
242. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tájkép bivalycsordával
243. tétel
Koszkol Jenő
"Tabán, Aranykakas utca"
244. tétel
Czencz János
Gorlice, 1916
245. tétel
Háry Gyula
A San Marco templom Velencében, 1903
246. tétel
Guzsik Ödön
Budavári részlet
247. tétel
Reuter, E. jelzéssel, 20. sz. eleje
Városrészlet
248. tétel
Magyar festő
Nagyvárosi utcarészlet, 1955
249. tétel
Bokor Vilmos
Téli utcarészlet
250. tétel
Turmayer Sándor
Tél a Gellért-hegyen
251. tétel
Náray Aurél
Hölgyportré
252. tétel
Orbán Dezső
Virágcsendélet, 1984
253. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Orgonás csendélet
254. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Női portré
255. tétel
Aczél Henrik Emil
Krizantémok kék vázában, 1925
256. tétel
Gábor Móric
Virágcsendélet, 1982
257. tétel
Dobrovits Ferenc
Virágok, 1980
258. tétel
Gyümölcscsendélet
259. tétel
Vass Elemér
Szénarakodók, 1923
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS