267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Német miniatúrafestő, 19. sz. vége
Felix Mendelssohn Bartoldy zeneszerző portréja
21. tétel
Osztrák miniatúrafestő, 19. sz. közepe
Hölgyportré
22. tétel
Házaspár portréja
23. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Házaspár portréja
24. tétel
Magyar festő, 19. sz. közepe
Nemesúr portréja
25. tétel
Német festő, 18. sz. vége
Nemesúr portréja
26. tétel
Német festő, 1800 körül
Női portré
27. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Charlotte von den Bougart portréja
28. tétel
Osztrák festő, 18. sz. második fele
Arisztokrata úr portréja
29. tétel
Főúri portré
30. tétel
Osztrák festő, 1800 körül
Testőr portréja
31. tétel
Bécsi udvari festő, 18. sz. közepe
Lotharingiai Károly portréja VÉDETT - NO EXPORT
32. tétel
Krisztus és Atyaisten
33. tétel
Osztrák metsző, 18. sz.
A trinitárius rend apoteózisa
34. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Krisztus ostorozása
35. tétel
Nápolyi festő, 18. sz.
Borromei Szent Károly pestises betegeket áldoztat
36. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Szent Sebestyén
37. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Szent Mihály legyőzi a gonoszt
38. tétel
Osztrák festő, 18. sz.
Krisztus
39. tétel
Keresztrefeszített Krisztus
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS