267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Talicskázók
281. tétel
Bánsághy Vince
Falusi utcarészlet
282. tétel
Olgyay Ferenc
Dombos táj házakkal, 1921
283. tétel
Ács Ferenc
Pihenő a szabadban
284. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Arab leány
285. tétel
Holló László
Pásztor, 1967
286. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Falurészlet
287. tétel
Lakatos Artúr
"Tatarozás a várban (Tárnok utca)", 1950
288. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kilátás a Gellért-hegyről
289. tétel
Horváth K. jelzéssel, 20. sz. eleje
Falurészlet
290. tétel
Jándi Dávid
Dombos táj
291. tétel
Nagy Előd
Dombos táj, 1976
292. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Felhős táj
293. tétel
Szemlér Mihály
Nyáregyházi út, 1875
294. tétel
Pállik Béla
Magányos fenyő
295. tétel
Déry Béla
A lübecki Travenspeicher, 1909
296. tétel
Neogrády Antal
Virágoskert
297. tétel
Komáromi Kacz Endréné, Kis Sarolta
Virágcsendélet
298. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Koratavasz, 1956
299. tétel
Barta Mária
Balaton-part, 1920
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS