267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Detrői Ernő
Alföldi táj
321. tétel
Herman Lipót
Ligetes táj fürdőzőkkel
322. tétel
Istókovits Kálmán
Budapesti részlet
323. tétel
Szepesi Kuszka Jenő
Felvidéki utcarészlet
324. tétel
Guzsik Ödön
Budai részlet
325. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Városrészlet alakokkal
326. tétel
Schadl János
Tata télen, 1915
327. tétel
Miklósi – Mautschenbacher Ödön
Esti hangulat
328. tétel
Hende Vince
Utcai árus, 1943
329. tétel
Dobroszláv Lajos
A Műcsarnok látképe
330. tétel
Zórád Ernő
Templomtéri vásár, 1936
331. tétel
Diósy Antal
Budapesti részlet
332. tétel
Helbing Ferenc
A Budai vár látképe
333. tétel
Dobroszláv Lajos
Vízparti táj
334. tétel
Richter jelzéssel
A Halászbástya látképe, 1935
335. tétel
Vadász Endre
A bajai öböl bárkákkal, 1941
336. tétel
Vadász Endre
"Koronázó templom"
337. tétel
Vadász Endre
"Bécsi kapu tér"
338. tétel
Vadász Endre
"Öböl Baján"
339. tétel
Szász Endre
Leány portré
340. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
321-340
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS