267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Kotász Károly
Dombos táj
261. tétel
Hatvany Ferenc, báró
Ligetben
262. tétel
Neogrády Antal
Vadász és zsákmánya
263. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Tájkép ciprusokkal
264. tétel
Bosznay István
Kastély látképe, 1903
265. tétel
Vass Elemér
Folyópart, 1946
266. tétel
Várady Gyula
Erdőrészlet, 1927
267. tétel
Sass Árpád
Havas földek
268. tétel
Olgyai Viktor
Havas erdőrészlet
269. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Erdei úton
270. tétel
Csánky Dénes
Dombos táj, 1941
271. tétel
Vastagh Géza
Tájrészlet, 1898
272. tétel
Endrédy György
Esztergomi temető, 1946
273. tétel
Vidovszky Béla
Kerti pad
274. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi táj tehénpásztorral
275. tétel
Poros út, 1947
276. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Abrakoló lovak
277. tétel
Vidovszky Béla
Balatoni szőlődombok
278. tétel
Tihanyi János Lajos
Kúria látképe
279. tétel
Szlányi Lajos
Parkrészlet
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS