267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Reissmann Károly Miksa
Vízparti részlet
201. tétel
Jensen, Max
Tengeri tájkép sirályokkal
202. tétel
Markó Ernő
Vízparti táj
203. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Felhős táj
204. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Duna-parti látkép
205. tétel
Vidovszky Béla
Folyóparti táj látképe
206. tétel
Náray Aurél
Áhitat
207. tétel
Geiger Richárd
Lány kasztanyettával
208. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
"Szerelemkert"
209. tétel
Litkey Antal
Csendes ima
210. tétel
Cser Jolán
Csendélet árvalányhajjal
211. tétel
Náray Aurél
Lányportré
212. tétel
Guzsik Ödön
Kislányok a folyóparton
213. tétel
Gergely Imre
Pihenő katonák a kútnál
214. tétel
Gaál Ferenc
Nyári virágok
215. tétel
Bokor László
Mezei csokor
216. tétel
Németh György
Sütőtökös csendélet
217. tétel
Romek Árpád
Konyhai csendélet
218. tétel
Moldován István
"Kalotaszegi leány"
219. tétel
Záhonyi Géza
Lány korsóval és almákkal
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS