241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Tányér
Vámfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép
501. tétel
Tányér
Vámfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült
502. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
503. tétel
Tányér, 2 db
Erdély, 20. sz. eleje, mázas cserép
504. tétel
Tányér
Dunántúl, 19. sz. vége, karcolt díszítésű mázas cserép, apró sérülésekkel
505. tétel
Szilke
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
506. tétel
Korsó
Erdély (?), 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
507. tétel
Tejes edény
Gács, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
508. tétel
Tányér, 2 db
Dél-Erdély, 19. sz. első fele, mázas cserép
509. tétel
Szilke
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
510. tétel
Háromláb
Dunántúl, 20. sz. eleje, mázatlan és mázas cserép
511. tétel
Szűrőtál
Szilágyság, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
512. tétel
Tarkedli sütő
Dél - Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis sérüléssel
513. tétel
Sütőtál, 2 db
514. tétel
Tarkedli sütő
515. tétel
Májsütő
516. tétel
Májsütő
517. tétel
Májsütő
518. tétel
Tarkedli sütő
Gömör, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
519. tétel
Sütőtál, 3 db
Őrség, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérülésekkel
520. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS