241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Kuglófforma
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
521. tétel
Tarkedli sütő
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép
522. tétel
Szűrőtál
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
523. tétel
Füles sütőtál
Őrség, 19. sz. második fele, mázas cserép
524. tétel
Sütőtál
Vas megye, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt, javított
525. tétel
Kuglófsütő, 2 db
526. tétel
Szilke
osztrák, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
527. tétel
Kacsasütő
osztrák, 19. sz. vége, mázas cserép, drótos javítással
528. tétel
Sütőtál
Baranya megye, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
529. tétel
Májsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
530. tétel
Sütőtál
Dör, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
531. tétel
Májsütő
532. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
533. tétel
Szűrőtál
Bihar megye, 19. sz. vége, mázas cserép
534. tétel
Tejes kancsó
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép
535. tétel
Szűrőfazék
536. tétel
Hal alakú pástétom forma
Dör, 19. sz. második fele, mázas cserép
537. tétel
Kancsó
Alföld, 1866, mázas cserép, sérült, hiányos
538. tétel
Tarkedli sütő
Békéscsaba, 19. sz. második fele, mázas cserép
539. tétel
Sütőforma
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
540. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS