241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Korsó
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
421. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
422. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
423. tétel
Tányér
424. tétel
Tál
425. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, füle repedt, mázhibás
426. tétel
Tányér, 3 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt, mázhibás
427. tétel
Bokály
428. tétel
Bokály
429. tétel
Tál
Torda, 1908, mázas cserép, restaurált
430. tétel
Bokály
431. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
432. tétel
Bokály
433. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
434. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
435. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
436. tétel
Bokály
Torda, 1872, mázas cserép, sérült
437. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel
438. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. vége, mázas cserép, repedt, sérült
439. tétel
Bokály
440. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS