241. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
Bokály
Makfalva, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
341. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
342. tétel
Bokály
Makfalva, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
343. tétel
Bokály
Hunyad megye, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
344. tétel
Bokály
Makfalva, 19. sz. első fele, mázas cserép
345. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. első fele, mázas cserép, repedt
346. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, hiányos
347. tétel
Bokály
Makfalva, 19. sz. első fele, mázas cserép, apró sérüléssel
348. tétel
Tányér
Nagybánya, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
349. tétel
Bokály
erdélyi szász, 18. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
350. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép
351. tétel
Tál
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
352. tétel
Bokály
Kőhalom, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
353. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
354. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, repedt
355. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel
356. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
357. tétel
Bokály
358. tétel
Tányér, 2 db
359. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
360. tétel
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-713]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS