Tálaló készlet
Sheffield, 1913, ezüstözött fém, áttört, vésett felső részek, R&B készítő jellel, bakelit nyéllel, eredeti dobozában, doboz kopott
1481. tétel
Érmés tálka
20. sz. eleje, 1922 utáni bécsi fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Mária Terézia portrés pénzérmével díszítve (kópia), virágos peremmel
1482. tétel
Gyümölcskés, 6 db
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst aranyozva, Hermann Südfeld (?) mesterjegye, maratott fém pengékkel, eredeti dobozában bécsi etikettel ellátva
1483. tétel
Teáskanna
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, ovális sima henger, peremeken leveles frízzel
1484. tétel
Tálca és 4 db vodkás pohár
1485. tétel
Gyertyatartó pár
20. sz. második fele, 1966-1999 közötti budapesti behozatali fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, autográf szignó: "Préva Duran (?)", fém nehezékes talp lezárással
1486. tétel
Cukordoboz
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, Gedliczka et Söhne mesterjegy, négy golyó lábon, csavartbordás díszítéssel, kulcsos zárszerkezettel
1487. tétel
Teáskanna
1488. tétel
Persely
1489. tétel
Etrogtartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes belső részen aranyozott ezüst, "SzK" mesterjegy, domborított, vésett, poncolt díszítéssel, héber felirattal, zsanéros nyitódással
1490. tétel
Kiddus pohár
1491. tétel
Tóramutató, 3 db
19. sz. vége - 20. sz. eleje, fém, domborított, poncolt és gyöngysor dísszel, egyiken fém lánccal
1492. tétel
Bécsi cukordoboz
1493. tétel
Bécsi cukordoboz
1494. tétel
Csésze és alj, 6 személyre
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dévai Testvérek mesterjegy, plasztikus, bécsi rózsás peremdíszekkel, üvegbetétek nélkül
1495. tétel
Kártya- és cigarettadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "GK" mesterjegy, négy lábon álló ívelt oldalú téglatest, fa betéttel, zsanérján kis sérüléssel
1496. tétel
Szedőkészlet, 3 db-os
angol, 19. sz. vége, ezüstözött fém, csiszolt gyöngyház nyelekkel, Standard SPC bélyegzőkkel
1497. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" mesterjegy, legyezőbordás nyelek, aranyozott, fém felső részekkel, eredeti dobozban, össz.: 12 db