Aufsatz
1421. tétel
Asztalközép
1422. tétel
Szobacsengő
Bécs, 1862, 13 latos antik ezüst, Cyrillus Schillberger mesterjegy, öntött, barokk forma, "LE" vésett, tulajdonosi monogrammal és oroszlános címerrel, nyelv fém, Neuwirth 2002, P528
1423. tétel
Cukorszóró
Bécs, 1862, 13 latos antik ezüst, "AK" feloldatlan mesterjegy, urna forma vésett G. P. tulajdonosi monogrammal, Neuwirth 2002 P171
1424. tétel
Tejszínes kancsó
1425. tétel
Fűszertartó pár
Bécs, 1805, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, "IS" ismeretlen mesterjegy, patás végű kecses lábakon, bordázott oldalú tálka
1426. tétel
Olajmécses
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bécsi Hivataljellel és "FS" mesterjeggyel, ónlemezzel megerősített talp, száron plasztikus, koronás címer
1427. tétel
Csokoládés csésze
Bécs, 1838 (?), 13 latos antik ezüst, Jacob Weiss mesterjegy, bordázott test, "IO" vésett monogrammal, virágdíszes füllel, kis talpsérüléssel
1428. tétel
Leveses tál
1429. tétel
Kannakészlet
1430. tétel
Dísztálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Carl Warmuth mesterjegy, öntött neorokokó díszítéssel, domborított, poncolt virágszálakkal, Neuwirth II. 264. o.
1431. tétel
Kínálótalp
Bécs, 1859, 13 latos antik ezüst, "AK" mesterjegy, préselt, négy fésűkagylós lábon álló barokk stílusú talpazat, kis sérüléssel, üvegtál nélkül, Neuwirth 2002 P171
Váza
19. sz. vége, 800 ezrelékes finomságjelzéssel, ezüst domborított, poncolt, barokkos díszítéssel
1434. tétel
Tál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, domborított, vésett, poncolt és díszkalapált virágokkal díszítve
1435. tétel
Díszkupa
német, 1888 utáni hold korona és 1902-1922 közötti prágai behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozás halvány nyomával, gazdagon domborított, vésett, poncolt, jelenettel
1436. tétel
Kávéskancsó, tejkiöntő és cukortartó
1437. tétel
Gyertyatartó pár
1438. tétel
Kanna