Fedeles kupa
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, színes, zománcfestett díszítéssel, címerábrázolással és billenőfedelén tejüveg betéttel
1361. tétel
Emlékpohár
osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt üveg, "Klara Lieblch" felirattal és három köszörült képmezővel: "Freunde, Glück, Gesundheit" feliratokkal
1362. tétel
Emlékpohár
1363. tétel
Fedeles kupa
1364. tétel
Talpas pohár
1365. tétel
Fedeles korsó
osztrák, 20. sz. eleje, bíborpácolt, színtelen üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel
1366. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, többrétegű, bíborpácolt, hámozott üveg, zománcfestett díszítéssel, magyar koronás címerrel, "Emlékül" felirattal, kis kopásokkal
1367. tétel
Barátságpohár
osztrák vagy német, 19. sz. vége, bíborpácolt és színtelen üveg, zománcfestett, aranyozott képmezőkkel, "Andenken" felirattal, aranyozásán utólagos javítás
1368. tétel
Fedeles korsó
osztrák, 20. sz. eleje, bíborpácolt, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, "Andenken von Teplitz" felirattal, 6 városképpel, ón szerelékén C. Malter felirattal
1369. tétel
Fedeles korsó
cseh, 20. sz. eleje, színtelen üveg, bíborpácolt, köszörült díszítéssel, "Andenken von Teplitz" felirattal, két városképpel, ón szerelékkel
1370. tétel
Talpas pohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
1371. tétel
Ónfedeles kancsó
magyar, 19. sz., tejüveg, ón szerelékkel
1372. tétel
Díszváza
Donhauser Ingrid terve, 1985, többrétegű fújt üveg, optikai díszítéssel, j. az alján: Ingrid Donhauser 85
1373. tétel
Pohár készlet és kancsó tálcával
magyar, 20. sz. eleje, színtelen és részben festett, csiszolt üveg, fém szerelékkel, 1 pohár repedt
1374. tétel
Váza
Murano, 1960 körül, fújt, színtelen és borostyánszínű üveg
1375. tétel
Váza
Loetz Witwe, 20. sz. eleje, irizáló, savmaratott üveg, mangánlila fonalas díszítéssel, szájperemén kis csorbulással
1376. tétel
Váza