Színházi táska
1581. tétel
Színházi táska
1582. tétel
Pipere készlet, 6 db-os
angol, 1930 körül, Asprey London jelzet, aranyozott ezüst, és műanyag, 3 db kisebb krémes tégely, 2 db parfümös palack és kézitükör
1583. tétel
Manikűr készlet
1584. tétel
Tűpárna pár
francia (?), 19. sz. közepe (?), antik ezüst, áttört kosárkák, fűszertartó párból alakítva, beütött bélyegzéssel, két láb javított
1585. tétel
Kosár
Visszavonva
1586. tétel
Gombolyagtartó
osztrák (?), 19. sz. első fele, antik ezüst, áttört gömbön és akasztókarikán domborított barokk kartusokkal és rózsafejekkel díszítve
1587. tétel
Vadásztojás
1588. tétel
Gombolyagtartó
osztrák (?), 19. sz. közepe, antik ezüst, domborított, poncolt, levelekkel rózsákkal, szőlőindákkal díszítve, levélkoszorú hiányos, alsó csüngő hiányzik
1589. tétel
Babaszoba garnitúra
1590. tétel
Szelence
1591. tétel
Baba garnitúra, 6 db-os
Pest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő készítőjel, biedermeier rózsás mintával
1592. tétel
Ifjú arcképe
Prosper jelzéssel, 1807, akvarell, csont, kétfelé nyíló 18k arany keretben, lánccal és lakattal, hátsó oldalán aranyfestésű hinterglas, j.j.o.: pinxt par Prosper 1807
1593. tétel
Úti ikon
Moszkva (?), 84 zlotnyikos aranyozott ezüst, "BC" cirill betűs mesterjegy, nyitható, két oldalú, medálon fára festett Istenanya és férfi szent ábrázolás
1594. tétel
Nemesi portré
osztrák, 19. sz. első fele, tempera, kaucsuk lemez, domborított réz keretben, j.n.
1595. tétel
Szelence
osztrák, 20. sz. eleje, 925 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, sarnéros fedelű, egész felületén gilosált alapú sötétkék lüszterzománccal borított test, zománc sérült
1596. tétel
Pudrié
osztrák, 20. sz. eleje, egész felületén gilosált alapú türkiz színű lüszterzománccal borítva, peremen futókutya intarzia, tükörrel, sérült
1597. tétel
Szelence
osztrák, 19. sz. vége, 925 ezrelékes, belül aranyozott ezüst, egész felületén gilosált alapú lila lüszterzománccal borított, sérült
1598. tétel
Gyógyszeres szelence
francia (?), 19. sz. vége, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 935 ezrelékes aranyozott ezüst, hullámgilosált zománc díszítéssel, rózsás festéssel
1599. tétel
Mellboglár