Kiöntő
1441. tétel
Fedeles cukortartó
Hanau, 19. sz., antik ezüst, oroszlán fémjel, "B.M." mesterjeggyel, négy kagylós lábon ovális, öblös test, trébelt babérfüzéres díszítéssel, restaurált, apró sérüléssel
1442. tétel
Füles tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Dévai Testvérek mesterjegy, ovális hengerelt forma, babérfüzéres peremdísszel
1443. tétel
Cukordoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, Reisner Henrik mesterjegy, art deco forma, kalapált, bordázott díszítéssel, rózsás tetőgombbal
1444. tétel
Tejkiöntő
1445. tétel
Asztali tükör
Bécs, 1922 utáni fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy nélkül, fazettált tükörlappal, fa kitámasztóval és hátlappal
Gyermek evőeszközkészlet
Pest, 1867-1936 és Budapest 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek, acél pengével, dobozzal
1448. tétel
Teáskanál, 6 db
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Szigeti Nándor mesterjegy, angol vágott fazon, dobozzal
1449. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1450. tétel
Gyertyatartó pár
Pest (?), 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "VC" ismeretlen mesterjegy, fémnyomott, gépi vésett díszítéssel
1451. tétel
Asztalközép
1452. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1453. tétel
Pecsenyés tál és 2 db tányér
1454. tétel
Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ. A. H. Zipper mesterjegye, 8 karéjos, gerezdelt öblös test, átfűrészelt díszítéssel, peremén gyöngysor motívummal
1455. tétel
Tál
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, neorokokó, domborított kagylós perem dísszel, kis hibával, Neuwirth II. 240. o.
Karaffa
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, Nicolaus Stolz mesterjeggyel, csiszolt színtelen üveggel, Neuwirth II. 234. o.
1458. tétel
Cukordoboz
1459. tétel
Kanna