Karkötő
20. sz. második fele, 2016 utáni behozatali jellel ellátva, 14 k arany, nyolc csíkból álló széles szalag, dupla bütykös-nyelves záródással
1680. tétel
20 Frank
francia, 1854, 22 k arany, BARRE tervező szignó, III. Napóleon portréjával
1681. tétel
Nyaklánc
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, (?) mesterjegy, granulációs pancer lánc, ugrókarika záródással
1682. tétel
Mandzsettagomb pár
Budapest, 2005 utáni fémjel, 14 k arany, kabuson csiszolású selymes fényű tigrisszem kövekkel díszítve
1683. tétel
Mandzsettagomb pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, karabínere pótlás
1684. tétel
Ékszergarnitúra
1685. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k sárga- és vörösarany glídes kombináció, Szeghő Antal mesterjegy, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, apró hibával
1686. tétel
Art deco karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Szeghő Antal mesterjegy, üreges fazon, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, kis hibával
1687. tétel
Omega férfi karóra
1688. tétel
Vacheron & Constantin férfi karóra
1689. tétel
20 Dollár
USA, 1907, 22 k arany, LIBERTY fejjel, hátoldalán az amerikai sas EPLURIBUS UNUM feliratú címerrel
1690. tétel
10 Dollár
USA, 1882, 22 k arany, LIBERTY fejjel, hátoldalán az amerikai sas címerrel
1691. tétel
Nyaklánc gyöngy medállal
20. sz. vége, 1 db csepp alakú, tenyésztett, édesvízi, fehér gyöngy fénylő felülettel (12*10 mm) 14 k fehérarany anker láncon
1692. tétel
Fülbevaló pár
1693. tétel
Medál
1694. tétel
Medál
1695. tétel
Szoliter gyűrű
1696. tétel
Art deco medál
20. sz. eleje, hárfa alakú fémjel, 14 k fehérarany, art deco csüngős fazonban 1 db félmodern csiszolású briliáns cca. 0,15 ct (M2, W, VVS) ékítés
1697. tétel
Art deco kitűző
1698. tétel
Gyűrű