Szelence
1561. tétel
Sótartó
Brno (?), 181(?) 13 latos antik ezüst, "K A" mesterjegy, öntött lábakon, palmettás peremdísszel
1562. tétel
Szelence
1563. tétel
Fűszertartó
1564. tétel
Fogpiszkáló tartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, neobarokk kartusokkal, áttört, vésett, poncolt díszítéssel, Neuwirth II. 167.
1565. tétel
Baba hajtartó
1900 körül, 1872-1902 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, vésett tollazattal, szemekben apró almandin kövekkel, farok rész hiányzik, gravírozható talplemezzel
1566. tétel
Pálinkás pohár, 6 db
1900 körül, ezüst, fémnyomott, hengerelt, palmetta díszítéssel, kis sérülésekkel
1567. tétel
Mokkáskanál, 12 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő készítőjel, neorokokó díszítéssel
1568. tétel
Cukorszóró kanál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, merőben aranyozással, Bachruch Antal mesterjegy, koronás SZ.I. tulajdonosi monogrammal
1569. tétel
Díszkanál
1570. tétel
Art deco cigarettatárca
20. sz. eleje, 935 ezrelékes ezüst, "KH" mesterjegy és finomságjelzés, fekete zománc és vésett, gilosált díszítéssel
1571. tétel
Cigarettatárca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, "BM" mesterjegy, fedlapon aranyozott, vésett díszszalag, üres monogrampajzzsal
1572. tétel
Szelence
1573. tétel
Úti fogpiszkáló és fűszertartó
1574. tétel
Érmés kanál, 6 db
Besztercebánya, 1848-as Magyarok Nagyasszonya érmés merőkkel, csavart nyelekben pesti 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RP" mesterjegy
1575. tétel
Teáskanál
orosz, 1900 körül, 875 ezrelékes aranyozott ezüst, gazdag niellós díszítéssel, cirill mesterjeggyel
1576. tétel
Sétabot
Bécs, 19. sz. vége, 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes ezüst fogó kivehetetlen mesterjeggyel, "KO" vésett monogrammal, festett nád bottal
1577. tétel
Sétabot
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 950 ezrelékes ezüst és zománcfestett fogóján "Emlékül Götztől 1916" véset és IS monogram, "TP" mesterjegy, javított
1578. tétel
Díszmagyar
1579. tétel
Díszmagyar garnitúra
magyar, 1880-90 körül, öntött, részben aranyozott sárgaréz, türkiz, almandin gránát, gyöngyház betétekkel, acél pengével, kis kopással, kőpótlással, összesen: 36 db