Díszserleg
Sheffield, 1913-1914, Stonhurst College-i tenisztrófea, Báró Raul - Bői - Orosdy részére 1914-es angol nyelvű véséssel, Jas. Dixon et Sohns mesterjegy
Tubákos szelence
Halle (?), Bregenz (?), 185(?), 13 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, sima téglatest, kis sérüléssel
1543. tétel
Szelence
19. sz. eleje, 1803 (?), 13 latos antik ezüst, tűzaranyozott, rekeszes belső résszel, "(?) D" mesterjegy, talpán "G.K.S." tulajdonosi monogrammal, vésett díszítéssel, kis sérüléssel
1544. tétel
Csésze és alj, 2 db
német, 1888 utáni hold korona és 1872-1902 közötti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, fémnyomott, mattított felülettel, vésett virágos díszítéssel
1545. tétel
Doboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Rudolf Gross mesterjegy, hatszögletű doboz, tetején vésett és domborított díszítéssel, figurális jelenettel Neuwirth I. 217.
1546. tétel
Cigarettadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, bordázott téglány, fa betéttel, egy osztólap hiányzik
1547. tétel
Dohánytartó dobozka
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, Reisz István mesterjegy, sima tojásdad forma, zsanérral nyíló fedelén "KI" tulajdonosi monogrammal, kis hibával
1548. tétel
Kávéskészlet
1549. tétel
Cukorszóró
Bécs, 1840 körül, 13 latos antik ezüst, "AW" mesterjegy, urna alakú bordázott motívummal díszített test, átfűrészelt tetővel, kis sérüléssel Neuwirth 2002, P 284-287
1550. tétel
Páros gyertyatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SP" mesterjegy, Hivataljellel, kerek, sima talp bordázott felső résszel
1551. tétel
Cukorszóró
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, hullámgilosált felülettel, vésett öv gyűrűs üres monogrammezővel
1552. tétel
Cukordoboz
1553. tétel
Bonbonier
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Spagatner Zsigmond (?) mesterjegy, három öntött lábon öblös, vésett, poncolt test, gömb tetőgombbal, kis sérüléssel
1554. tétel
Pohár
1555. tétel
Fűszertartó pár
Pest (?), 18(?)4, 13 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, sima empire forma, bordázott peremdísszel és vésett HH tulajdonosi monogrammal
1556. tétel
Persely
19. sz., antik ezüst, fedeles kupa forma jelzet nélkül, lakat hiány
1557. tétel
Pohár
Moszkva, 1857, 84 zlotnyikos antik ezüst, ismeretlen mesterjegy, niellós medalionokban városképekkel díszítve, sérült
1558. tétel
Borkóstoló kanál
1559. tétel
Váza