Teáskészlet
1461. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FI" mesterjegy, angol, vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengékkel, merőkanál nélkül, kis hibával, össz.: 39 db
1462. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, V. Mayer's Söhne készítőjellel, kerek talpon, sima baluszteres szárakkal, talpon kis restaurálással
1463. tétel
Talpas kereszt
1464. tétel
Fedeles serleg
1465. tétel
Serleg
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, ezüst, Fodor Ignácz mesterjegy, fémnyomott, gravírozott "Hajós és Szántó Elektromosgyár R.T. Budapest ajándéka 1928" felirattal
1466. tétel
Szenteltvíztartó és szóró
19. sz., három lábon álló, gyenge finomságú, antik ezüsttel díszített kerámia palack hozzá illő hintővel
1467. tétel
Füstölő tartó (Thuribulum)
1468. tétel
Templomi adománygyűjtő persely
1469. tétel
Örökmécses
1470. tétel
Teáskanna
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Ladányi László mesterjegy, öblös barokk forma, csont izoláló gyűrűkkel
1471. tétel
Asztalközép
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel és Harter János mesterjegyével, három golyó lábon álló art deco tál sugaras bordás díszítéssel
1472. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Erdélyi Győző mesterjegy, hengerelt ovális forma, széles csavartbordás szegéllyel
1473. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1474. tétel
Teáscsésze és alj, 6 db
Budapest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Boronkai (Breitner) Sándor mesterjegy, trébelt, gerezdelt test, két üvegbetét pótlás, 1db sérült
1475. tétel
Halas készlet, 12 személyes
20. sz. eleje, ezüstözött fém, vésett felső részek és pengék, neorokokó nyelek AS tulajdonosi monogrammal, A.K. & Cie N. bélyegzéssel, összesen: 26 db, doboz nélkül
1476. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
1477. tétel
Teáskanna
Párizs, 1819-1838 közötti fémjel, 950 ezrelékes antik ezüst, "PNB" mesterjegy, lekerekített téglatest szögletes fa füllel, fedele hiányzik, Rosenberg 3 Nr. 6578 és 6592
1478. tétel
Sisakkanna
francia, 19. sz., 1838 utáni fémjel, 950 ezrelékes ezüst, teljes felületén aranyozva, H & Cie mesterjegy, vésett, poncolt díszében fésűkagylók és virágfüzérek
1479. tétel
Díszpohár