Mellboglár
Erdély (?), 17. századi forma, 19. századi ékszer, sárgaréz, aranyozás nyomával, foglalt, színes üveg kőutánzatokkal, sérült, hiányos
1601. tétel
Szelence
osztrák (?), 19. sz. második fele, teknőspáncél mintázatú bakelit dobozka, tetején festett női portré, j.n., 14 k arany keretben és berakással, kis sérüléssel
1602. tétel
Szelence
francia, 18. sz. vége, zománcfestett rézlemez, kívül-belül udvarlási és keleti jelenetekkel díszített, széleken tűzaranyozással, sérült
1603. tétel
Csésze
1604. tétel
Dobozka
1605. tétel
Vodkás pohár
Leningrád, 20. sz. második fele, 916 ezrelékes aranyozott ezüst, teljes palástján színes rekeszzománc díszítéssel, nem ismert cirill betűs üzemjellel
Cigarettatárca
1608. tétel
Fűszertartó pár
francia (?), 19. sz., antik ezüst, jelzés nélkül, háromágú talpon, kecses angyalfejes lábak összekötővel, kerek színtelen üvegbetéttel, restaurált
1609. tétel
Pudrié és rúzstartó
Itália (?),1900 körül, ezüst, fedlapján festett zománckép udvarlási jelenettel, vésett díszítéssel, fém betéttel, tükörrel, púdertartóval, belül fazonszám bélyegzővel
1610. tétel
Fogpiszkáló készlet
USA, 20. sz. első fele, 925 ezrelékes sterling ezüst, színes zománc díszítéssel, eredeti dobozában
1611. tétel
Gyufatartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, "GAS" mesterjegy, színes beágyazott zománc harlekin nőalakkal, sarkán Tiró jelzettel, belső rész aranyozva
1612. tétel
Szelence
Bécs, 1920-as évek, ezüst, ovális, egész felületén sugarasan gilosált alapú világoskék lüszterzománccal borított dobozka, zománc sérült
1613. tétel
Tubákos szelence
London, 1823 (?), sterling ezüst kívül-belül aranyozva, "W. E" ( William Eliot?) mesterjegy, hullámgilosált, plasztikus, vésett nyitósínnel, tetején vésett koronával, apró sérüléssel
1614. tétel
Pudrié
1900 körül, babérkoszorús készítőjel, sterling ezüst, gilosált alapú lüszter és színes beágyazott opak zománc díszítéssel, vésett motívumokkal, üres belső rész
1615. tétel
Szelence
19. sz. második fele (?), antik ezüst, 1902-1937 közötti linzi behozatali jellel, préselt dobozka, belső részen aranyozva és arany cipőcske emlékmedállal
1616. tétel
Szelence
Bécs, 19. sz. vége, 900 ezrelékes ezüst, festett, aranyozott, zománcozott felülettel, "H&S" mesterjeggyel, pásztorlányka ábrázolással, oldalán javított
1617. tétel
Amulett tartó medál és előlapjából alakított nyakék
1618. tétel
Karperec
Afganisztán vagy Kazahsztán, 1900 körül, merev ezüst lemez, rátétes, niellós, aranyfestett díszítéssel, 4 db ovális, csiszolt karneol lappal
1619. tétel
Karperec (karpánt)