Antik bross
1660. tétel
Medál
1661. tétel
Art deco karkötő
1662. tétel
Medál
19. sz. eleje, antik faragott kagyló kámea, Merkúr ábrázolással, szereléke 14 k arany, utólagos 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, "SP" mesterjeggyel
1663. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "SL" mesterjegy, Walles típusú lánc
1664. tétel
Karkötő
19. sz. vége, 1902-1936 közötti pesti behozatali jellel és pesti Hivataljellel, 14 k arany, "WA" ismeretlen mesterjegy, üreges tagok vésett felülettel, biztonsági nyolcassal, apró hibával
1665. tétel
Kámeás gyűrű
19. sz. eleje, antik faragott kagyló kámea Diana ábrázolással, ovális 14 k arany foglalat, utólagos 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, "SP" mesterjeggyel
1666. tétel
Fülbevaló pár
Pest (?), 1900 körül, 14 k arany, 1-1 db narancsszín rózsakorall lencse, 1-1 db apró gyémánttal díszítve, kagyló alakú támasztékkal
1667. tétel
Kámeás gyűrű
19. sz. eleje, antik faragott kagyló kámea, ifjú apród portréjával, ovális 14 k arany foglalat, későbbi pesti (?) 1867-1936 közötti fémjellel
1668. tétel
Kitűző
19. sz. eleje, antik faragott kagyló kámea, Flóra ábrázolással, 14 k arany foglalat, utólagos 2016 utáni budapesti fémjellel és "SP" mesterjeggyel, akasztófüllel is ellátva
1669. tétel
Girometti medál
19. sz. eleje, szignált Girometti achát kámea, ifjú hölgy portréjával, 14 k arany foglalatán Budapest 1966-1999 közötti fémjel és "RK" mesterjegy, apró hibával
1670. tétel
Alliance gyűrű
1671. tétel
Gyöngysor
20. sz. vége, tenyésztett édesvízi gyöngysor 42 db fehér, rózsaszín és krém színű szemmel (d: 0,9 cm), csomózva fűzve, 14 k arany gömb csattal
1672. tétel
Nyakék
1673. tétel
Medál tűszerelékkel
1674. tétel
Pálcás karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Hivataljellel, "GF" mesterjegy, vésett díszítéssel, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1675. tétel
20 Frank
francia, 1889, 22 k arany, A-veret, Dupre szignóval
1676. tétel
20 Frank
francia, 1877, 22 k arany, A-veret, Dupre szignóval
1677. tétel
Női karóra
1678. tétel
Női Omega karóra