Cukordoboz
19. sz., 13 latos antik ezüst, ismeretlen magyar mester, tálcából alakított talplemez, barokk stílusú hullámzó test, kulcs nélkül, sérült
1383. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Seligmann (?) készítőjel, plasztikus, rátétes és vésett díszítéssel
1384. tétel
Fedeles tálaló edény, 2 db
1385. tétel
Kávéskanna
Bécs, 1853 (?), 13 latos antik ezüst, "CS" mesterjegy, trébelt, bordázott kecses test, fekete fa füllel
1386. tétel
Cukortartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, belül aranyozva, Kálmán Géza mesterjegy, öntött lábakon öblös kalapált test, gerezdelt díszítéssel, virágos tetőgombbal,
1387. tétel
Asztalközép
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, elmosódott mesterjegy, kalapált, ovális test, hólyagos díszítéssel, talpon és peremen tojássor szegéllyel, üvegbetét nélkül
1388. tétel
Bécsi barokk gyertyatartó
1389. tétel
Kávéskanna
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, elegáns, sima test, vésett, nemesi címerrel és izoláló csontgyűrűkkel, kis sérüléssel
1390. tétel
Nagyszebeni gyertyatartó
1391. tétel
Cukordoboz
Pest, 1839, 13 latos antik ezüst, "Müller József" mesterjegy, "PESTH" bélyegzővel, sima falutéglány, rombusz alakú lemezzel kiemelt, kulccsal záródó zárszerkezettel, apró hibával
1392. tétel
Cukortartó és kancsó
London, 1810, sterling ezüst, belül eredeti tűzaranyozással, R. Emes E. Barnard mesterjegy, golyó lábakon öblös test, hasán gyűrűs dísszel, íves füllel
1393. tétel
Fedeles cukortartó
1394. tétel
Cukordoboz
1395. tétel
Kínáló
Bécs, 1838, 13 latos antik ezüst, Ferdinand Katzmann mesterjegy, trébelt szárra felfutó talp, bordás tálka, Neuwirth 2002 P761
1396. tétel
Tálka
Augsburg, 18. sz. eleje, tűzaranyozott antik ezüst, Elias Adam mesterjegy, poncolt díszítéssel, Rosenberg 3. Nr. 225, 810
1397. tétel
Augsburgi barokk gyertyatartó
1398. tétel
Váza
Bécs, 1830, 13 latos antik ezüst, Tobias Mengetti mesterjegy, oldalán "KK" monogram és nemesi korona, Neuwirth 2002 P761
1399. tétel
Empire gyertyatartó