Emlékpohár
német, 19. sz. első fele, színtelen üveg, köszörült képmezőben emlékoszlop ábrázolása mécsessel, "JNS" monogrammal, csiszolt talpon, apró hibával
1347. tétel
Talpas pohár
magyar, 19. sz. első fele, színtelen, hámozott üveg, mézsárga felülettel, képmezőben csiszolt "Theaterplatz Pesth" ábrázolással
1348. tétel
Fedeles kupa
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen és rubinpácolt üveg, köszörült díszítéssel, német városképpel, ón szerelékkel
1349. tétel
Fedeles kupa
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel, a bécsi fogadalmi templom ábrázolásával
1350. tétel
Fedeles vadászkupa
osztrák, 20. sz. eleje, színtelen, csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, ón szerelékkel
1351. tétel
Fedeles kupa
német, 20. sz. eleje, csiszolt, köszörült, bíborpácolt üveg, ón szerelék, üveg tetővel, 8 képmező különböző német város ábrázolásokkal, apró csorbulással
1352. tétel
Talpas pohár
német, 19. sz., színtelen, csiszolt üveg, kristálykék díszfestéssel, "Zum Neuen Jahre 1842, Es lebe das edle Braut paar" felirattal, talpon apró hibával
Palack
Parád, 1850 körül, Teplicz felirattal és épületeivel, bíborpácolt, csiszolt üveg, köszörült díszítéssel, apró sérüléssel
1359. tétel
Díszpalack
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, bíborpácolt üveg, "Buziási fogadó Georjelit Villa, Töltőház és Mihálykút, Hideg Fürdők" ábrázolással és feliratokkal