Csésze és alj
Meissen, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenetekkel, talpakon máz alatti kék kardos jelzettel
1321. tétel
Legény csíkos pantallóban
Höchst, 19. sz. vége, Johann Peter Melchor terve, jelezve az alján: máz alatti kék jellel és masszába nyomott "J. M. 132", restaurált, Ernst aukció, 1936. 442. tétel
1322. tétel
Tejszínkiöntő és alj
Meissen, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, az alján máz alatti kék kardos jel és 634-es karcolt szám, 81-es méretszám, apró hibával
1323. tétel
Fiú kutyával
Bécs, 1830 körül, fehér mázas porcelán, talpán kék jelzettel és 183... masszába nyomott számozással, apró sérüléssel
1324. tétel
Csésze és alj
Bécs, 1816, festett, aranyozott porcelán, talpakon kék jelzettel, apró sérüléssel
1325. tétel
Fiókáit etető gólya
Bécs, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelezve az alján, kis sérülésekkel
1326. tétel
Szakés csésze, 2 db
Bécs, 1760 körül, festett, aranyozott porcelán, egyik talpon máz alatti kék jellel
1327. tétel
Csésze és alj
1328. tétel
Csésze és alj
Bécs, 1811-1812, festett, aranyozott porcelán, aranyozása kopott, az alján máz alatti kék pajzs jel
1329. tétel
Tálca
Bécs, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, az alján: kék méhkas jel, kisebb kopásokkal
1330. tétel
Porcelánkép - Múzsa
KPM, Berlin, 19. sz. eleje, festett porcelán, j.j.l.: F. Honle, ho.: masszába nyomott jellel és K.P.M. felirattal, 213-145 számmal
1331. tétel
Teáscsésze
német, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, bajusztartóval, német nyelvű felirattal
1332. tétel
Teáscsésze
KPM, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, "Dein Hausherrn" felirattal, jelezve az alján
1333. tétel
Csésze és alj, 2 db
Bécs, 1798, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék pajzs
1334. tétel
Csésze pár
Bécs, 1798, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti kék pajzs
1335. tétel
Csésze és alj, 2 db
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, tájképekkel, jelzett az alján: máz alatti kék pajzs jel, egyik csésze sérült
1336. tétel
Tintatartó
Bécs, 19. sz. közepe, festett, porcelán, máz alatti kék jelzettel, benyomott 54-es számozással
1337. tétel
Fedeles korsó
Herend, 1935, festett porcelán, ón fedéllel, jelezve az alján: máz alatti koronás, címeres kék jellel, Herend felirattal és "Herend, Dreher Malt 1935" kék felirattal
1338. tétel
Fedeles korsó
Herend, 1935, festett porcelán, ón fedéllel, jelezve az alján: máz alatti koronás, címeres kék jellel, masszába nyomott Herend felirattal és "Herend Dreher Malt 1935" kék felirattal
1339. tétel
Étkészlet, 60 db-os