Gyűrű
20. sz. vége, 2005-2012 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 1 db élénk zöld tsavorit kővel cca. 1,05 ct és 4 db apró brillel, apró felületi hibával
1740. tétel
Tigrisfejes karkötő
1741. tétel
Chopard gyűrű
1742. tétel
Gyöngysor
20. sz. első fele, púderszín korall gyöngyök, csomózva, fűzve, későbbi ezüst gömb csattal
1743. tétel
Ékszergarnitúra
1744. tétel
Karperec
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, Pénzverő készítőjel, 9 db ovális csiszolású narancsvörös rodolit gránát kővel díszítve, nyelves záródással, biztonsági lánccal
1745. tétel
Fülbevaló pár
1746. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Fővárosi Ékszerkészítő Vállalat jegye, briós fazon, dobozban
1747. tétel
Medál
20. sz. vége, egyedi, modern formaterv, navette csiszolású turmalintűs hegyikristály 14 k arany szerelékkel, csúszósínen "BE" mesterjegy, kis felületi hiánnyal
1748. tétel
Gyűrű
1749. tétel
Nyakék
1750. tétel
Bross
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, ezüsttel lemezelve, karmos foglalatban 1 db nagy citromsárga cirkónia és 17 db achtkant gyémánt, mozdonyzáras tűvel, kis hibával
1751. tétel
Gyöngysor és karkötő
20. sz. vége, tenyésztett, édesvízi barna gyöngyök, selymes fényű felülettel (d: 10-11 mm) 925 ezrelékes ezüst mágnesbetétes gömb csatokkal, össz.: 55 db szem
1752. tétel
Art deco karkötő
1753. tétel
Karkötő
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 14 k vörös- és sárgaarany walles típusú lánc, "BS" mesterjegy, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, apró hibával