Art deco pohár
1521. tétel
Tintatartó
norvég (?), 1900 körül, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, ezüst talpon 1 db vastag öntött üveg, ezüst tetővel, kis sérüléssel
1522. tétel
Kínáló tál
Bécs (?), 1920 körül, ezüstözött fém kosár áttört díszítéssel, eredeti színtelen üvegbetéttel, talpán: O. M. K... bélyegző
1523. tétel
Kínálókosár
osztrák, WMF, 1920 körül, ezüstözött fém, talpán jelzett, art deco, áttört díszítésű kosár, eredeti színtelen üvegbetéttel
1524. tétel
Bonbon kínáló kosárka
osztrák (?), 1900 körül, ezüstözött fém, oldalán elmosódott bélyegzővel, átfűrészelt szecessziós díszítéssel, ívelt lábakon és magas füllel, eredeti színtelen üvegbetéttel
1525. tétel
Kínáló tál
Bécs (?), 1920 körül, ezüstözött fém, négy golyó lábon álló gyűrű, préselt art deco díszítéssel, eredeti színtelen üvegbetét apró csorbulással
1526. tétel
Asztali tükör
1527. tétel
Váza
osztrák, 1900 körül, ón, sérült
1528. tétel
Kínálótál
1529. tétel
Art deco asztalközép
Argentor, 1920 körül, ezüstözött fém, oldalán jelzett, eredeti csiszolt üvegbetéttel, üvegen apró csorbulással
Páros kézi gyertyatartó
1535. tétel
Kínáló
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, lábakon álló lóhere tálka, eredeti üvegbetéttel, fogója utólagos, kis sérüléssel
1536. tétel
Szecessziós cukordoboz
Talpas tálka
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, fémnyomott tálka színtelen, eredeti, csiszolt üvegbetéttel
1539. tétel
Ezüst zsebóratartó zsebórával