Nyaklánc
Budapest, 2016 utáni fémjel, 14 k arany, "KLM" mesterjegy, 1 db édesvízi, tenyésztett csepp alakú gyöngy függő
401. tétel
Nyaklánc és karkötő
magyar, 20. sz. vége, édesvízi, tenyésztett gyöngyök és mikrofazettált, lencse alakú rubin szemek, nyelves záródású csatok fémből
402. tétel
Gyűrű
római császárkor, Kr. e. 1-2. sz., ezüstözött fém, vésett kámeában Ceres Istennő alakjával, sérült