221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Hímzés - Esküvői viselet része
India, Gujarat, Kutch, 19. sz., hímzett selyem
981. tétel
Krisna
India, 19. sz., faragott, festett fa
982. tétel
Miniatúra
India, 20. sz. eleje, gouache, papír
983. tétel
Káli istennő
India, 19. sz., faragott, festett fa kagyló és termés lánc díszítéssel
984. tétel
Hindu Istenség
India, 20. sz. eleje, bronz
985. tétel
Csengő
India, 20. sz. eleje, majomisten (Hanuman) figurával, vésett díszítéssel
986. tétel
Ganésa
India, 1900 körül, bronz, sérült
987. tétel
Buddha
Vietnám, 19. sz., faragott, aranyozott, lakkfestett fa
988. tétel
Buddha
Vietnám, 19. sz., faragott, lakkfestett, aranyozott fa
989. tétel
Tanka - Vaisravana (északi égtájőr)
Tibet, 19. sz., gouache, vászon
990. tétel
Tanka - Jamantaka
Tibet, 19. sz. második fele, gouache, papír, sérült
991. tétel
Buddha születése
Kína, 19. sz. második fele, faragott, lakfestett fa
992. tétel
Házi oltár
Japán, 19. sz. vége, faragott, aranyozott, lakkfestett fa
993. tétel
Tekercskép - Buddha és két segítő szent
Kína, 19. sz. közepe, gouache, papír, textilre applikálva
994. tétel
Tanka - A négykezű Mahakála
Tibet, 20. sz. eleje, gouache, textil
995. tétel
Buddha fej
Kína, 20. sz. eleje, faragott, festett fa, sérült
996. tétel
Buddha
Vietnám, 19. sz., faragott, aranyozott fa
997. tétel
Tanka - Amitábha
Mongólia, 20. sz. eleje, gouache, vászon
998. tétel
Tanka - Mahakála, védelmező Istenség
Tibet, 19. sz., gouache, vászon, sérült
999. tétel
Tanka - Vadzsraszattva
Tibet, 19. sz. első fele, gouache, vászon
1000. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS