221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
1161-1179
Árnykép, 9 db
német, 19. sz. közepe, festett papír
1161. tétel
Farkas István
Pihenő aktok, 1930
1162. tétel
Pór Bertalan
Bika
1163. tétel
Baranyay András
Önarckép Jane Morris-al, 1982
1164. tétel
Uitz Béla
Kuporgó asszony
1165. tétel
Nagy István
Temetőrészlet
1166. tétel
Baranyay András
Kezek
1167. tétel
Farkas István
Asztali csendélet
1168. tétel
Derkovits Gyula
Halász, 1920
1169. tétel
Derkovits Gyula
Halász, 1920
1169. tétel
Egry József
Tanulmány
1170. tétel
Korniss Dezső
Áttűnések
1171. tétel
Hajdu István (Étienne)
Jelek
1172. tétel
Maurer Dóra
Triptichon, 1971
1173. tétel
Kondor Béla
Fekvő alak
1174. tétel
Korniss Dezső
Ördög, 1984
1175. tétel
Korniss Dezső
Rablók III., 1977
1176. tétel
Tóth Menyhért
Házak, 1936 körül
1177. tétel
Ernst, Max
"Sasfejek", 1962
1178. tétel
Miro, Joan
"XX. század", 1976
1179. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
1161-1179
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS