221. Wagner János gyűjtemény
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
1001-1020
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
Bodhiszattva
Vietnám 19. sz., faragott, aranyozott, lakkfestett fa
1001. tétel
Buddha
Japán, 19. sz., faragott, aranyozott fa
1002. tétel
Tanka - Amitábha
Tibet, 19. sz. második fele, gouache, vászon, sérült
1003. tétel
Tanka - Jamantaka, a halál ura
Tibet, 19. sz. második fele, gouache, vászon
1004. tétel
Buddha
Dél-Ázsia, 19. sz., aranyozott, lakkfestett fa
1005. tétel
Mécses és két istenség
India, 19. sz. vége, öntött sárgaréz
1006. tétel
Tanka, 5 db
1007. tétel
Hangszer
India, 19. sz. vége, faragott, festett fa bőr rátéttel, hiányos
1008. tétel
Mandzsusrí
Tibet, 18. sz. vége, aranyozott bronz, sérült
1009. tétel
Avalokitésvara
Nepál, 19. sz. második fele, aranyozott bronz
1010. tétel
Zöld Tára istennő
Tibet, 19. sz. második fele, aranyozott bronz, sérült
1011. tétel
Fo kutya pár
Kína, 19. sz., patinázott bronz
1012. tétel
Tanka - Zöld Tára Istennő
Tibet, 19. sz. második fele, gouache, papír, sérült
1013. tétel
Tanka - Történelmi Buddha
Tibet, 20. sz. eleje, gouache, papír, selyemre applikálva, sérült
1014. tétel
Faragvány - bútordísz, 4 db
Kína, 20. sz. eleje, aranyozott, lakkozott fafaragás
1015. tétel
Tanka - 21 Tára
1016. tétel
Dísztál
Japán, 19. sz. vége, festett porcelán, imari stílusú dekorral, javított
1017. tétel
Kaspó
Kína, 19. sz. vége, mázas cserép, jelezve az alján, kis sérüléssel
1018. tétel
Dísztál
Japán, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, imari stílusú dekorral
1019. tétel
Dísztál
1020. tétel
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
1001-1020
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1179]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS